Μια θάλασσα, μια πόλη, ένας υπέροχα αγέρωχος Λευκός Πύργος, μια σαγηνευτικά λαμπερή Θεσσαλονίκη με την ηλιόλουστη παραλία της κι ένα φεστιβάλ που για 13 χρόνια προάγει την εικόνα της μέσα από τους ηλεκτρονικούς ήχους που μεταφέρουν ενέργεια, κουλτούρα, πολιτισμό!
Αυτό είναι το reworks festival, το κατά γενική ομολογία μεγαλύτερο και διαχρονικότερο φεστιβάλ ηλεκτρονικής (κι όχι μόνο) μουσικής που φιλοξενεί η Μακεδονία μας, η Ελλάδα μας, μέσα από ένα εκπληκτικό aftermovie της εκδήλωσης για το 2017 που βγάζει συναίσθημα, αρμονία, συγκίνηση, μέσα από χώρους και μέρη της πόλης που εναρμονίστηκαν με το concept για να δώσουν υπέροχα αποτελέσματα κεφιού, χορού και χαμόγελου!
Και του χρόνου τον Σεπτέμβριο με #υγεία #reworks !!!
Reworks 2018 is on the way!
20-23 September – Thessaloniki, Greece.