Για τον DIM CHORD έχουμε μιλήσει πολλές φορές! Για την YALENA επίσης!
Αυτό που δεν έχουμε γράψει είναι για την υπέροχη σκηνική τους παρουσία και την πολύ καλή προετοιμασία της μπάντας που συνόδεψε τα παιδιά, στην παρουσία τους στο Μέγαρο, μια εκδήλωση που θυμίζουμε ότι βασίστηκε στην αρχική ιδέα του Dim Chord και εκτελέστηκε μεταγενέστερα από τις: Zero10 & Panik Records.
Δείτε στο συνημμένο Video πλάνα από την καταπληκτική τους εμφάνιση!
https://www.youtube.com/watch?v=N2pZs3HSMUU