Tην άνοιξη του 2015 είχαμε την ευκαιρία να βρεθούμε ως GodisaDJ.gr στο πρώτο Colour Day Festival στο ΟΑΚΑ και να παρουσιάσουμε το #godisadjteam με ένα μαγικό σε concept ύφος παρουσίας! Ένα μεγάλο booth, 3 τεχνικά άριστοι DJs σε 3 διαφορετικά deck formats!
O Sparky T – ο καταξιωμένος Έλληνας DMC πρωταθλητής, DJ – στα πικάπ, ο Anastasio (Pioneer DJ/Greece Ambassador) στα CDJs2000nxs και ο Menelaos Koutsakos με το DJ controller της Pioneer DDJ RZ εναρμόνισαν την συνολική παρουσία τους με ένα κοινό σετ με Videomix, samples, edits, loops & acapellas σε ένα εξωπραγματικό για την τεχνική του δομή σετ! Τότε δυστυχώς δεν υπήρχε η σημερινή – εύκολη & χρήσιμη – Livestreaming παροχή για να το έχουμε να σας το προβάλουμε ολόκληρο…
Σήμερα όμως, τα 2/3 της τότε ομάδας, σημερινά στελέχη της ομάδας των Grey Studios παρέα με μουσικούς, μουσικά όργανα, κόσμο, gopro, livestream μας έδωσαν μια υπέροχη, αυθόρμητη #Jam στιγμή σε ζωντανή αναμετάδοση από τα Grey Studios!
Oi Bass Mafia, είναι μια μεγάλη παρέα μουσικών με πάθος που συνδέθηκαν παράλληλα με το dj booth σε μια ιδέα που εύκολα την λες, δύσκολα όμως την φτιάχνεις! Δεν έχει σημασία το genre, αλλά η ιδέα και η τεράστια δυνατότητα του DJ να είναι αυτός ο #εμπνευστής και πρωταγωνιστής του γκρουπ jamming!
Μια σοβαρή, ωραία προσπάθεια μιας ομάδας ανθρώπων που συνεχώς πράγματα στον χώρο!
Και επίσης χαρά να βλέπεις ότι πρωτοπωρούν και το βγάζουν #Έλληνες #onair!
Δείτε το και #ondemand